Пишите по адресу:


Экскурсии с лицензированным частным гидом и экскурсоводом по Львову
и его окрестностям: замкам, дворцам и монастырям Галичины, Подолья, Волыни и Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Поиск жилья


Прогноз погоды в Львове

Главная   Экскурсии по Львову   Загородные экскурсии
   Автоэкскурсии   Цены   Отзывы

У полоні Карпатських гір

Екскурсія у Сколівські Бескиди

Водоспад Кам'янка - Сколе - Тухля - Славське - Волосянка

Екскурсія у Карпатський Національний парк "Сколівські Бескиди", під час якої Ви матимете можливість помилуватися казковими Карпатськими пейзажами та послухати народні передання і вірування про гори, воду, водоспади та місцевих ворожбитів. Ми з Вами відвідаємо диво природи - водоспад Кам’янку, що являє собою цілий каскад водограїв висотою до семи метрів. Поряд розташоване відоме серед туристів Журавлине або Мертве озеро.

Далі наш маршрут проходить поблизу старовинного гірського містечка Сколе, де знаходиться могила сина Володимира Великого, князя Святослава (982—1015), "сколотого" під час кровопролитної битви воїнами Святополка Окаянного. Ця трагічна подія і послужила, згідно з легендою, причиною винекнення назви містечка. У Сколе можна оглянути старовинну дерев'яну церкву та палац баронів Грьодлів. Мандруючи далі мальовничим Бойківським краєм відвідаємо історичну Тухлю, де, за давніми легендами, здобув перемогу над монголо-татарами Захар Беркут.

Розташоване у сонячній долині, в місці злиття двох річок, оточене зі всіх боків мальовничими горами, славне містечко Славське вабить до себе туристів влітку й узимку. А його розвинена інфраструктура надзвичайно широко відома серед любителів літнього та зимового відпочинку не лише з України. До Ваших послуг гірськолижні траси різних рівнів складності, прокати туристичного спорядження, екстремальні подорожі на снігоходах та квадроциклах, різноманітні кафе, для перепочинку, тож кожен зможе для себе вибрати спосіб для гарного та незабутнього відпочинку. А, при бажанні, кінцевий акорд нашої мандрівки ми поставимо у мальовничій Волосянці, на горі Писана Криниця, спочатку проїхавши у повітрі над Карпатськими горами канатною дорогою, а потім споживши шалені дози адреналіну у парку "Ведмежа лазанка", спорудженому на зразок центрів підготовки військових альпіністів. Після відвідин цього атракціону кілька кілограмів зайвої ваги зазвичай спадають, "як рукою зняло".

Тривалість екскурсії у Сколівські Бескиди в залежності від Ваших побажань складає від 10 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсія у Сколівські Бескиди виконується щоденно.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 250.00 грн. з особи.

Вартість екскурсії іншими мовами (англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) складає 500.00 грн. з особи.

Заказать экскурсии можно по телефонам:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 или +38 050 036 20 62

Программы экскурсий по Львову находятся тут >>>free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g