Пишите по адресу:


Экскурсии с лицензированным частным гидом и экскурсоводом по Львову
и его окрестностям: замкам, дворцам и монастырям Галичины, Подолья, Волыни и Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Поиск жилья


Прогноз погоды в Львове

Главная   Экскурсии по Львову   Загородные экскурсии
   Автоэкскурсии   Цены   Отзывы

Екскурсія на Карпатський трамвай

До бурих ведмедів на вузькоколійці

Стрий - Моршин - Болехів - Гошів - Вигода

Захоплююча чотиригодинна мандрівка по Карпатських горах Вигодською вузькоколійною залізницею, заснованою 1898 р., ще за часів Австро-Угорської імперії, складає основну мету цієї шалено-цікавої екскурсії. Ширина колії "карпатського трамвайчика" складає 750 мм і є майже вдвічі меншою за традиційну європейську. Прямуючи серед зелені лісів у малесеньких вагончиках, які під час руху приємно похитуються, ми споглядатимемо на зачаровані гори і стрімкі річки, дивовижні залізничні мости і мальовничі каньони, а якщо пощастить, то побачимо й царя Карпатських гір - живого ведмедя. Це цілком реально, адже в районі пересування трамвайчика їх нараховують сімнадцять осіб.

Зайнявши місце у дрезині з м'якими авіаційними кріслами, в мініатюрному закритому вагончику з маленькими дерев'яними сидіннями, у кабріолеті (вагон з вікнами без скла), а у добру погоду навіть і лави у повністю відкритій платформі, для перевезення лісу, яку називають "льора" (рекомендую!!!), милуватимемось карпатськими краєвидами під супровід колоритного місцевого гіда. Під час залізничної подорожі у горах передбачено декілька зупинок.

Ми побачимо унікальне висяче болото "Ширковець" з трьохсотрічними карликовими соснами, вип'ємо мінеральної води з джерела «Горянка» з різким присмаком нафти, побуваємо і, за бажанням, пообідаємо на лікувальній базі, яка використовувалась для реабілітації радянських космонавтів. Під час однієї з зупинок, якщо дозволятиме погода, зможемо навіть покупатись у каскадах шалених Мізунських водоспадів. То ж не забувайте плавки і купальники!!!

Крім того у програмі відвідування древнього міста Стрий. Ми побачимо його найдавнішу величну споруду - костел Божої Матері (14 ст.). У Моршині просто з джерела скуштуємо, згідно досліджень медиків, кращу питну воду України, побуваємо на казково-гарній площі у Болехові та відвідаємо монастир Ікони Божої Матері - "Цариця Карпат" у Гошеві.

Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 11 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсія виконується у суботу та неділю.

Вартість групової екскурсії українською або російською мовою складає 290.00 грн. з особи.

Проїзд у Карпатському Трамваї оплачується додатково.

Про організацію індивідуальної екскурсії

Індивідуальні екскурсії по маршруту виконуються на комфортабельних мікроавтобусах "Опель-Віваро" або на іншому транспорті з розділу Автоекскурсії. Тривалість екскурсії складає від 6 год. до 8 год. Оплата роботи гіда-водія погодинна і складає орієнтовно 250 грн. за годину роботи від групи, не залежно від кількості туристів у ціїй групі (може бути до 8 осіб). Екскурсія іншими мовами (російською англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) виконується за договіною ціною (в залежності від мови в межах 10-15 Є за годину з групи).

Заказать экскурсии можно по телефонам:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 или +38 050 036 20 62

Программы экскурсий по Львову находятся тут >>>free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g