Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Львів Австрійський

Інтенсивний видубуток нафти у Галичині сприяв розвитку столиці краю. У Львові будувались новітні транспортні вузли, чудові театри, вишукані палаци, найсучасніші освітні заклади, красиві житлові будинки... Але, як це часто буває, сірою, брудною тінню цього слугувала важка рабська праця на нафтових копальнях, фабриках та підприємствах цілого краю.

Ми починаємо екскурсію від чуда інженерної, архітектурної та мистецької думки - знаменитої Львівської опери, яка є окрасою міста і одночасно його візитівкою. Поряд знаходиться колись найбільший у Європі театр графа Скарбка (тепер театр ім. Марії Заньковецької), який стоїть на 16 тис. палях мореного дуба, та Національний музей ім. Андрея Шептицького з величезною колекцією ікон (12 -20 ст.). Проходимо по алеї, під якою протікає річка Полтва, центральним проспектом Свободи - "стометрівкою", як кажуть львів'яни.

Оглядаємо Палац Потоцьких, який своєю архітектурою та імпозантністю нагадує вишукані французькі палаци, надзвичайно багату бібліотеку Стефаника, відому колись як приватну бібіліотеку Оссолінських, дзвіницю церкви Св. Духа (19 ст.) та пам'ятник засновнику "Русалки Дністрової" Маркіяну Шашкевичу. За бажанням піднімаємося до оборонно-фортифікаційного комплексу "Цитадель" (19 ст), який ховає у своїх стінах багато історій. Проходимо повз монастир Св. Лазаря - пам'ятку епохи Відродження та монастир Марії Магдалини (17-18 ст). Відвідуємо університет "Львівська Політехніка" (19 ст), актова зала якої прикрашена фресками відомого польського художника Яна Матейка.

Однією з найгарніших бароккових споруд України є собор св. Юрія, збудований у 18 ст. на території заснованого ще у 13 ст. Святоюрського монастиря. Проходимо через найстаріший у Львові парк (16 ст.) - тепер парк ім. Івана Франка до Львіського Національного Університету ім. Івана Франка, одного з найстаріших у Європі. Його будівля вирізняється своєю монументальністю та величчю, адже вона будувалася для резиденції уряду Галичини - Галицького сейму. Відвідуємо шляхетське казино, інтер'єри якого часто можна побачити у сценах історичних фільмів. Проходимо повз пам'ятник небесному покровителю нашого міста - св. Юрію. Завершуємо екскурсію на центральній вулиці Львова.

Тривалість екскурсії складає 2-3 год.

 

 

Замовити екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій по Львову знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g