Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Екскурсія у Червоноград, Белз, Угнів та Потелич

До древніх червенських городів

Червоноград - Белз - Угнів - Рава Руська - Потелич

Перша наша зупинка в одному з найбільших міст на заході України - у теперішньому шахтарському Червонограді, колишньому Кристинополі, одній із культурних та історичних перлин України, резиденції графів Потоцьких. Місто знаходиться на території древньої Червенської землі, за яку велись потужні військові баталії у далекому 10-11 століттях між Київською Руссю та Польським Королівством. Під час екскурсії ми відвідуємо графський палац, у якому тепер знаходиться Музей історії релігії з великою збіркою ікон та предметів побуту родини Потоцьких. У старовинному Василіанському монастирі, який міститься поруч, оглядаємо церкву св. Юрія, де зберігається чудотворна Кристинопольська ікона Божої Матері. Також відвідуємо заснований Потоцькими Бернардинський монастир з костелом св. Духа. У некрополі монастиря знаходилась усипальниця роду Потоцьких.

Далі вирушаємо в одне з найстріших міст України, тисячолітній Белз, резиденцію давньоруських князів, батьківщину двох королев Польщі, а пізніше завдяки одному з хасидських цадиків - один із найвідоміших центрів юдаїзму. Тепер містечко невелике, налічує трохи більше двох тисяч мешканців, але тут збереглося багато пам’яток культури і архітектури. Під час екскурсії ми оглядаємо Замочок з церквою св. Миколая та каплицею ікони Белзької Богоматері, тепер це одна з найзначніших святинь у Польщі – ікона Ченстоховської Божої Матері, дерев'яну церкву св. Параскеви, Аріанську вежу 1606 р. площу Ринок, Домініканський монастир, пам'ятки єврейської культури.

У найменшому місті України - Угневі яке має лише 1000 мешканців, оглядаємо старовинний водяний млин, костел Успіння Божої Матері (17 ст.), старовинну Василіанську церкву, синагогу. Угнів віддавна славиться ремеслами та своїм оригінальним одягом міщан. Для порівняння вартість повного традиційного чоловчого чи жіночого міщанського строю колись дорівнювала приблизно вартості сорока коров - цілого маєтку. Ці традиції зберігаються і доси. А побачити чи навіть приміряти угнівський одяг можна у місцевому краєзнавчому музеї, який ми відвідуємо під час екскурсії.

По дорозі до древнього Потелича зупиняємось майже на самому кордоні з Польщею - у Раві-Руській, де оглядаємо костел св. Йосипа 1776 р. та церкву св. Юра 1749 р. Під час ІІ світової війни у Раві-Руській знаходився один з найвідоміших концтаборів - "Шталаг 325", у якому німці утримували французьких військовополонених. У самому ж Потеличі, колись великому місті гончарів, оглядаємо найстарший зі збережених дерев'яних храмів в Україні - церкву Святого Духа 1502 р. з унікальними розписами стін 17 ст. Також побачимо й інші пам'ятки Потелича: давньоруське городище, церкву св. Трійці з дерев'яною дзвіницею 1593 р., костел та давні придорожні стовпи-каплиці.У Потеличі розміщений один з найбільшіих військових цвинтарів часів ІІ світової війни. Тут поховано близько 10 тис. вояків Вермахту.

Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 9 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсія виконується щодня.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 200.00 грн. з особи.

Вартість екскурсії іншими мовами (англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) складає 400.00 грн. з особи.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g