Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Замки та термальні води Закарпаття

Чинадієве-Мукачеве-Берегове

Це один з найдовших одноденних маршрутів, який проходить через мальовничі гори Львівськоі та Закарпатськоі областей. Мандрівка по цьому маршруту дасть уявлення про багату природу та культуру Карпатського регіону. Ми побачимо замки, палаци, відвідаємо лікувальні води у Закарпатті, де, за бажанням, можна буде навіть покупатись. Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Древнім Соляним шляхом, а тепер - сучасною автомобільною магістраллю, вирушаємо зі Львова на південь - у Капатські гори. Перетнувши гірський хребет на Верецькому перевалі висотою 841м робимо зупинку у популярному санаторії «Карпати», який спеціалізується на захворюваннях серцево-судинної та нервової систем, а також на проблемах обміну речовин. Справжньою окрасою цього місця є колишній мисливський палац Шенборнів збудований у 1890р., дуже схожий на ілюстрацію до історичних романів Дюма. У селі Чинадійєве, по дорозі на Мукачеве, робимо ще одну зупинку біля середньовічної фортеці, збудованої у 14 ст. Далі, проїжаючи через Мукачеве, обовязково заїжджаємо і оглядаємо з середини древній вражаючий своєю величчю замок «Паланок» (13ст.).

Наступною зупинкою нашого маршруту будуть термальні басейни Берегівського району. Відвідування цієї місцевості дає можливість відчути себе уже за кордоном, навіть не перетинаючи його. Уся справа тут - у мовному бар'єрі. Адже більшість місцевого населення – це угорці. На Ваш вибір відвідуємо один з двох найпопулярніших оздоровчих комплексів, який залишить незабутні відчуття надовго. За бажанням здійснюємо обід у ресторані з вишуканою та пікантною угорською кухнею.А увечері розслаблені та веселі з комфортом повертаємось до Львова.

Екскурсія виконується на комфортабельному мікроавтобусі "Опель-Віваро" щодня. Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 15 год.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 400.00 грн. з особи.

Вартість екскурсії іншими мовами (англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) складає 700.00 грн. з особи.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g