Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Перше знайомство з містом

Ви знаходитесь на сайті незалежного приватного гіда-екскурсовода та перекладача. Більш докладну інформацію про мене, як екскурсовода, знайдете на Головній сторінці цього сайту. Про мій власний автотранспорт можна прочитати у розділі Автоекскурсії. Про оплату за мої послуги можна дізнатись у розділі Ціни. Ця екскурсія виконується переважно на індивідуальне замовлення. Якщо Ви хочете побачити усі ці об'єкти, приєднавшись до організованої групи, Вам варто замовити дві окремі екскурсії: Диво старого міста та Львів крізь шибку авто.

Під час цієї великої цілоденної 7-ми годинної комбінованої пішохідно-транспортної екскускурсії Ви познайомитесь практично повністю з основною історичною спадщиною міста Львова: пам'ятками давньоруського (13 ст.), польського (14 -18 ст.) та австрійського (19-20 ст.) періодів становлення Левгороду, а також з Личаківським кладовищем. Починається зазвичай екскурсія з 3-годинної пішої частини від Львівської Опери. При необхідності пішохідна і транспортна частина екскурсії можуть бути переставлені місцями. У такому випадку транспортну частину зручно починати також від залізничного вокзалу.

Милуючись залишками міських оборонних мурів 14 ст. та австрійською забудовою 19-20 ст., проходимо прямо над рікою, закритою у штучних підземеллях, центральним проспектом Свободи - "стометрівкою" до пам'ятника Тарасові Шевченкові. Тут входимо у середньовічне місто і з латинського кварталу починається наше знайомство зі старим містом. Єзуїтський колегіум - заклад, де вчився Богдан Хмельницький, і Латинська катедра - один з найстаріших готичних храмів України, Бернардинський монастир-потужна фортеця та єврейський квартал - усе дихає історією та старовиною. Перлина архітектури у ренесансному стилі - Успенська церква у руському кварталі. Власне тут, при Львівському братстві, друкував свої книги першодрукар Іван Федоров, а згодом у тих же стінах молився св. Петро Могила перед прийняттям єпископського звання. Підземелля давньої аптеки-музею, казкові львівські кав'ярні, екзотичні ресторани старого міста доповнюють враження від центрального майдану середньовічного міста - площі Ринок (14-19 ст.). Східною витонченістю дихає вірменський квартал з його будиночками, двориками та перлиною львівської архітектури середини 14 ст. - Вірменською катедрою. Робимо одно-двогодинну перерву на обід.

Після обіду наша мандрівка продовжується уже на автомобілі або на автобусі. Загалом транспортна частина екскурсії займає чотири години. Спочатку - давньоруською частиною міста. Німецька кірха Марії Сніжної (13 ст.), латинський жіночий монастир бенедиктинок (16 ст.)... І ось ми з Вами знаходимось біля найдавнішого храму Львова - церкви Івана Хрестителя (поч. 13 ст). Власне тут, у підземеллях, знайшла свій спочинок королівна Констанція, дружина будівничого нашого міста - князя Лева. А поряд знаходиться ще одна княжа церква - храм св. Миколая. Це вона мала служити місцем останнього спочинку самого князя Лева. Та не судилося. Поховали його у далекому монастирі у Лаврові, де князь прийняв чернечий постриг. Монастир і церква св. Оунфрія (13-20 ст.) з відомими похованнями 16 ст. - першодрукаря Івана Федорова та Господаря Молдови Стефана Томші, а також церква св. Параскевії (13-17 ст.) з дивовижним іконостасом (72 ікони, поч. 17 ст.) завершують давньоруську частину нашої мандрівки. Виїжджаємо на Замкову гору і оглядаємо панораму древнього міста з висоти пташиного польоту.

Продовжується екскурсія австрійською частиною Львова. Оглядаємо колишнє Шляхетське казино (тепер Будинок вчених), будинок колишнього Галицького сейму (тепер головній корпус Університету ім. І. Франка). Відвідуємо перлину українського барокко - собор Св. Юра (18 ст.). Високими готичними шпилями привертає увагу привокзальна церква Св. Єлизавети і Ольги. Львівська політехніка, палаци магнатських родів Бельських, Сапігів та Потоцьких (в останньому тепер міститься Львівська картинна галерея) теж не залишаються поза нашою увагою. Міські оборонні вали, старовинні храми - і ми з Вами на Личаківському кладовищі, одному з найбільших і найвідоміших кладовищ світу. Близько півмільйона поховань прийняла земля у цьому місці. Завершуємо транспортну екскурсію у центрі міста, наприклад біля пам'ятника королю Данилу або, навіть, у музеї пивоваріння.

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій по Львову знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g