Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Карпатське джакузі

Водоспад Кам'янка-Сколе-Воловець-водоспад Шипіт
Свалява - Лумшори - Турка-Старий Самбір-Самбір

Цей надзвичайо цікавий і корисний для здоров'я одноденний маршрут проходить через два мальовничі карпатські водоспади. Один з них - Кам'янка у Львівській області, а другий - Шипіт у Закарпатській області. Тому влітку, в сонячну погоду, є можливість спробувати покупатись в ідеаьно чистій і завжди холодній гірській воді. Також наш маршрут пролягає через надзвичайні краєвиди гір, перетинаючи два найбільші автомагістральні перевали Верецький (841м.) та Ужоцький (889м.). Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

(УВАГА! Оскільки Ужоцький перевал знаходиться поблизу держаного кордону, на КПП вимагають документи, які підтверджують особу кожного пасажира, які знаходяться в транспортному засобі).

Під час екскурсії маємо змогу відвідати розкішний мисливський палац Шенборнів (19ст.), де зараз знаходиться популярний санаторій «Карпати». Справжньою окрасою цього місця є палац-замок, схожий на ілюстрації до романів Дюма. Наступна наша зупинка в бальнеологічному курорті Поляна. Там ми зможемо попити з джерела відому на всю Україну та за її межами мінеральну воду «Поляна-квасова».

Тепер ми наближаємось саме в те місце, яке є родзинкою нашого маршруту. Це лікувальне купання у чанах з гарячою мінеральною водою, яке практикують у глибині Карпатських гір, у селі Лумшори, ще з 1600 року. Чани бувають різного розміру - від 250 до 1000 літрів. Тому й вартість перебування в такій гарячій ванні коштує для групи від 200 до 400 грн. в залежності від величини чану, тобто від кількості людей. Ця процедура є настільки корисною і популярною, що на сьогодні час купання потрібно бронювати заздалегідь.

Екскурсія виконується на комфортабельному мікроавтобусі "Опель-Віваро" щодня. Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 14 год.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 350.00 грн. з особи.

Вартість екскурсії іншими мовами (англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) складає 700.00 грн. з особи.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g