Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Екскурсія у Луцьк

Шляхом пригод Швейка до замку князя Любарта

Жовтанці - Кам'янка Бузька - Вузлове - Радехів - Горохів - Луцьк

Перша наша зупинка - біля добре збереженого австрійського військового кладовища з часів Першої Світової війни у містечку Жовтанці. Це містечко згадується наприкінці відомого роману "Пригоди бравого вояка Швейка". У ті часи Галичина належала до Австро-Угорщини і тому в усіх перекладах книги на українську мову фігурує німецька назва Золтанець. Згідно подій роману під час пошуків своєї маршової роти у Жовтанцях головного героя мало не зарахували у дезертири. У кінці-кінців Швейк знайшов таки свій військовий підрозділ у сусідньому селі - Колодно (у книзі - Климентів). Роман переривається саме на цьому місці через смерть автора.

Далі вирушаємо у Кам'янку Бузьку - мальовниче місто у Побужжі, перша згадка про яке під назвою Кам'янка-Струмилова .датується 1411 роком, коли на його чолі стояв орендатор королівських земель, староста Юрій Струмило. Тут збереглося кілька цікавих пам’яток архітектури та історії (дерев'яна церква св. Миколая з 1667 р. з чудотворною іконою Божої Матері та 5-ти ярусним іконостасом 17 ст., мурована церква Різдва Богородиці, неоготичний костел Успіння Матері Божої, міська ратуша, вілли 19-20 ст., а також школа, у якій вчився і згодом працював учителем генерал УПА Роман Шухевич). У місті відкривається дуже гарний вигляд на річку Західний Буг.

По дорозі до Луцька, у містечку Вузловому, оглядаємо дерев'яну Покровську церкву, зведену 1724 р. Назва містечка походить від слова "вузол", бо на північ проходить дорога на Луцьк, на захід - на Броди, а на південь - на Львів. До 1946 р. містечко називалось Холоїв, від річки Холоївки, яка через нього протікає. Стіни церкви 1896 року розписав Петро Холодний. Гарний бароковий іконостас, виготовлений крехівськими монахами, подарував храму Ян ІІІ Собєський перед походом на турків 1683 р. У місті Радехові, де колись, як і в Буську був палац прем'єр-міністра Австро-Угорщини графа Бадені до нашого часу збереглась лише гарна огорожа від нього та кілька мальовничих віл кінця 19 ст. Далі проїжджаємо через місто Горохів, розташоване над річкою Малинівкою. Перша згадка про місто походить з1240 р. Горохів, хоч і сильно постраждав під час Першої Світової війни, про що нагадує збережене німецьке кладовище, але зберіг свою історичну забудову з головною вулицею, яка, розширяючись, виконувала роль ринку. У центрі міста розташована православна церква з другої половини 19 ст.

У Луцьку здійснюємо тригодинну автомобільно-пішохідну екскурсію, під час якої оглянемо замок Любарта (14 ст.) та музейні ескпозиції, розташовані у ньому (дзвони, зброя, стародруки), єзуїтський костел Петра і Павла (17 ст.) та колишній колегіум при ньому, монастирі бригідок, шариток та домініканів, вежу князів Чарторийських (15 ст.), синагогу (17 ст.), Лютеранську кірху, буднок з химерами, місце хрещення Луччан на ріці Стир, вірменську церкву (16 ст.), Покровську церкву (14 ст.), площу Ринок з Аптекою-музеєм (18 ст.), Хрестовоздвиженську церкву (17 ст.), та Свято-Троїцький собор (18 ст.) на території колишнього бернардинського монастиря. При бажанні здійснюємо обід в одному з колоритних ресторанів Луцька.

Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 10 год.

Екскурсія виконується щодня.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 340.00 грн. з особи. Пільговий (дитячий) квиток - 290.00 грн.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g