Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Дух Княжого Львова

Поринути у часи, коли зароджувалося наше місто, пройтися найдавнішими вуличками Львова, відвідати древню центральну площу, побачити, де велася торгівля у княжі часи, відвідати збережені з тих часів храми - пам'ятки культури і архітектури 13 ст., подивитись на макети давнього Львова, піднятися туди, звідки починали будувати фортифікації нашого міста - на гору Високий Замок, а в кінці, насолодившись чудовою панорамою Львова, ще й випити кухоль славетного львівського пива на найстарішій пивоварні України, Ви зможете відвідавши цю екскурсію.

Екскурсія починається з давнього Волинського шляху, де першими нас вітають німецька кірха Марії Сніжної (13 ст.) та латинський жіночий монастир бенедиктинок (16 ст.)... І ось ми з Вами знаходимось біля найдавнішого храму Львова - церкви Івана Хрестителя (поч. 13 ст). Власне тут, у підземеллях, знайшла свій спочинок королівна Констанція, дружина будівничого нашого міста - князя Лева. А поряд знаходиться ще одна княжа церква - храм св. Миколая. Це вона мала служити місцем останнього спочинку самого князя Лева. Та не судилося. Поховали його у далекому монастирі у Лаврові, де князь прийняв чернечий постриг. Монастир і церква св. Оунфрія (13-20 ст.) з відомими похованнями 16 ст. - першодрукаря Івана Федорова та Господаря Молдови Стефана Томші, а також церква св. Параскевії (13-17 ст.) з дивовижним іконостасом (72 ікони, поч. 17 ст.) завершують архітектурно-історичну частину нашої мандрівки.

Тут можна екскурсію завершити і повернутись до центру міста. Крім того, від церкви св. Параскевії зручно, як здійснити сходження на Замкову гору, так і відвідати музей пивоваріння, скуштувати принагідно там цього бурштинового напою. Якщо за Вашим бажанням здійснимо стрімке сходження на Замкову гору з залишками казимирівського муру 14 ст., то побачимо пречудові краєвиди міста Львова та його околиць. Тоді завершуємо екскурсію у центрі міста біля пам'ятника Івану Федорову або на кінець відвідуємо музей пивоваріння.

Тривалість екскурсії складає 1-3 год.

 

Замовити екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій по Львову знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g