Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Замки «Золотої підкови»

Екскурсія замками Львівщини:
Олесько-Підгірці-Золочів
(в групі та індивідуально)

Це дуже популярний маршрут середньовічними фортецями та замками навколо Львова, які неначе підковою оперезують місто. Мандрівка по цьому маршруту дає загальне уявлення про різнотипні обороні споруди, які будували наші предки від найдавніших часів. Маршрут зручно комбінується з екскурсією "Замки Малої підкови". Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Починається екскурсія з відвідання найдревнішого зі збережених на Львівщині ще з давньоруських часів Олеського замку, який першим в Україні став замком-музеєм. Власне тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський, провів свої дитячі роки гетьман Богдан Хмельницький. У замку зберігються цінні музейні експонати: картини, скульптури, меблі, ззовні замку привертає увагу збережена звичайна для середньовіччя відкрита система каналізації. У замку знімалось дуже багато сцен з історичних фільмів, бо ж його старовинні інтер'єри - це вже готова декорація.

Далі - у Підгірці, де на замовлення коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського французькі архітектори Андре дель Аква та Гійом де Боплан побудували палацовий комплекс дивовижної краси. Він вважався одним з найкращих у цілій Європі. Пам'ятаєте, куди д’Артаньян привозив підвіски? Саме Підгорецький замок був вибраний на роль Лувра у фільмі про трьох мушкетерів.

У замку раніше часто проходили урочисті прийоми, бали, паради. Не раз бували у палаці і визначні європейські монархи. Кажуть, саме Підгірці надихнули московського царя Петра І на створення Петергофу. Періодично сюди приїжджали лицарі після битв, щоб відпочити і розважитися. Не дивно, що інколи тут розгорялись страшні драматичні події, внаслідок яких Підгорецький замок отримав славу одного з націкавіших замків з привидами. Тому на екскурсію у його підземелля рекомендується спускатись лише емоційно стійким туристам - адже там можливі таємничі зустрічі з неймовірним!

Далі наш шлях пролягає до давнього міста Золочева. На часі влаштувати обід в рицарському стилі у самому замку. Вартість комплексного обіду з трьох страв у затишному ресторані складатиме 25 - 40 грн. на особу. Замок у Золочеві являє собою справжню фортецю 17 ст., побудовану за голандською системою: високі земляні вали, укріплені зовні кам'яною стіною. Тому штурмувати його було дуже складно. На сьогодні у замку відкрито для огляду королівський та китайський палаци. Багато цікавих експонатів у музеях замку. Варто відзначити, наприклад, копію корони короля Данила Галицького. А праворуч від входу в замок лежать великі камені з викарбуваними готичними літерами. Кажуть, що вони були виготовлені орденом тамплієрів, бо в неподалік розташованому місці колись був їхній лицарський замок. Також у королівському палаці можна оглянути одяг лицарів різни орденів, у тому числі й ордену тамплієрів. Якщо королівські зали – це душа замку, то китайський палац, безумовно, серце. Подібних палаців у Європі налічується лише три: під Берліном - у Сан-Сусі, під Петербургом - у Ломоносово та під Львовом - у Золочеві. Вхід до цього палацу суворо по годинах, тому, щоб поглянути, як виглядає подих Сходу на Галичині, треба заздалегідь потурбуватись про квитки. У Золочеві за бажанням можна зупинитись на ніч у затишному готелі Закуток, виконаному в національному українському стилі, або продовжити свій шлях далі. Після Золочева повертаємось просто у Львів або ж, за бажанням та наявністю часу, продовжуємо маршрут далі до найбільшого в Галичині Унівського монастиря Успіння Божої Матері. Докладніше див. екскурсію "Замки Малої підкови".

Екскурсія виконується щодня, крім понеділка.

Вартість квитка на групову екскурсію, яка проводиться українською мовою складає:

350.00 грн. з особи.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково.

Про організацію індивідуальної екскурсії

Індивідуальні екскурсії по маршруту виконуються на комфортабельних мікроавтобусах "Опель-Віваро" або на іншому транспорті з розділу Автоекскурсії. Тривалість екскурсії складає від 6 год. до 8 год. Оплата роботи гіда-водія погодинна, не залежно від кількості туристів у ціїй групі (може бути до 8 осіб). При індивідуальному замовленні екскурсії додатково до вищеописаних пам'яток у стандартному маршруті за Вашим бажанням оглядаються "Галицька Венеція" - древнє місто Буськ, відоме ще з 11 ст.

 

Цікаво, що саме на папері з цього міста Іван Федорів надрукував усім нам відому "Острозьку Біблію". У місті відвідуємо улюблений палац - резиденцію прем'єр-міністра Австро-Угорщини графа Казимира Бадені. У Підгірцях крім чудового палацу 17 ст. та його таємничих підземель відвідуємо , але й значно древніший Благовіщенський монастир (1180 р.) з печерними церквами, розташований на території давньослов'янського міста Пліснеська (7-13 ст.). З цим містом пов‘язано багато легенд і переказів. Власне у Пліснеську, передає один, народилася бабуся св. Володимира Великого - св. княгиня Ольга.

В іншому розповідається про славну княжну Олену, дочку Белзького князя Олександра Всеволодовича, яка заснувала Благовіщенський монастир поряд з джерелом цілющої води. А вода дійсно чудодійна, особливо допомагає тим, у кого хвора щитовидна залоза. Тому не забудьте прихопити порожні пляшечки! Сама княжна Олена загинула героїчною смертю під час нападу половецької орди, керуючи обороною міста. Місце загибелі відважної княжни й досі називають “Оленениним парком”. У монастирі зберігається чудотворна ікона Божої Матері Підгорецької.

Вартість вхідних квитків, які купуються під час індивідуальної екскурсії:

Назва екскурсійного об'єкту
Дорослий
Дитячий
Олеський замок
60.00 грн.
15,00 грн.
Екскурсійне обслуговування в Олеському замку (для групи)
200.00 грн.
60,0 грн.
Підгорецький замок
50.00 грн.
25,00 грн.
Золочівський замок
90.00 грн.
30,00 грн.
Екскурсійне обслуговування в Золочівському замку (для групи)
300.00 грн.
60,0 грн.

 

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g