Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Одноденні сплави по гірських річках

Цікавим для туристів є водний туризм. Так, достатньо від'їхати від Львова на 30 кілометрів по трасі Київ - Чоп в сторону Стрия, і турист попадає на одну з наймальовничіших річок України - річку Дністер. З Розвадова (Миколаївський район) можна сплавитися нижче по течії до Нового Роздолу, Жидачева чи Журавно. Сплави по Дністру на цій ділянці не є екстремальними, оскільки русло рівнинне. Якщо ж по цій же трасі проїхати ще 70 кілометрів, турист може спробувати екстремальний рафтинг по гірським річкам Опір і Стрий. Складність маршрутів у повінь сягає третьої категорії (з шести можливих). На маршрутах сплаву можна відвідати водоспад Кам'янка, залишки фортеці Тустань і скельний монастир у Розгірче.

Рафтинг по гірських річках Опір та Стрий став настільки популярним серед туристів, що інколи доводиться сплавлятися по дві зміни, зранку та після обіду. Справжні любителі гострих відчуттів відкривають сезон рафтингу ще у середині березня, коли снігові масиви Сколівських Бескидів тануть та живлять річки Опір і Стрий. Саме з березня до середини квітня тримається паводок і складність річок на щабель піднімається.
Пізньої весни та влітку потрібно "ловити воду" - чикати на рясні дощі в горах. Якщо ж дощів немає - не біда, адже є розроблені маршрути нижче по течії, де річка Стрий поноводна.

Наші можливості

- Наявність гідрокостюмів (сухі та мокрі)
- Наявність спеціальних шоломів для рафтингу
- Нове спорядження 2011-2012 року випуску (рятувальні жилети, весла, катамарани)
- Досвідчені інструктори, розрядники та КМСи з водного туризму
- Постійний радіозв'язок з машиною супроводу
- Клієнтоорієнтованість

Рафтинг по річці Стрий

Це захоплюючий сплав по річці Стрий зі Львова: чудові краєвиди Парашки та скель Тустані поєднуються з рафтингом по гірській річці. Цей одноденний маршрут є чудовим варіантом сімейного активного відпочинку для туристів зі Львова. Хоча маршрут сплаву є легким, декілька порогів таки полоскочуть нерви туристам...
Докладніше >>>

Екстремальний рафтинг по річці Опір

Сплав починається зі Сколе по річці Опір у високу воду. Цей маршрут є максимально насиченим порогами та є третьої категорії складності (з шести можливих). Навесні ми видаємо спеціальні гідрокостюми, у яких турист буде повністю сухий. Також групу завжди супроводжує машина з сухим одягом та гарячими напоями. У селі Межиброди чекатиме козацький куліш з вогню, тож смачний та поживний обід додасть сил. Після обіду рафтинг проходитиме по спокійнішій річці Стрий, але каскади порогів постійно нагадуватимуть про адреналін...
Докладніше >>>

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g