Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Велоекскурсії по Росточчю

Заповідними шляхами Львівщини

Це можна назвати одним з найпопулярніших напрямків для одноденних виіздів велосипедистів у північно-західних околицях Львова. Історія та природа, свіже повітря та кришталево-чиста джерельна вода супроводжуватимуть нас упродовж цього маршруту. Можливі кілька варіантів виконання такої веломандрівки, в залежності від Ваших бажань. Можна користуватись лише асфальтованими шляхами, якщо маєте шосейні велосипеди, наприклад, добратись до Жовкви можна навіть по трасі Львів-Рава-Руська. Недоліком такого вибору є велика кількість автомобільного транспорту. Інший варіант - зробити переізд через Брюховичі - Рокитне - Мокротин, правда це буде шлях по грунтових дорогах та стежках Росточчя зі значною кількістю підйомів і спусків. Кращим рішенням у цьому випадку буде скористатись гірським велосипедом. Саме як проводжу цей варіант екскурсії можна прочитати і побачити на відео компанії "Твоє місто" tvoemisto.tv. Далі уже, незалежно від типу велосипеда, продовжимо нашу екскурсію у колишньому ідеальному королівському місті-фортеці Жовква, яке володіє найбільшою в області (після Львова) кількістю пам’яток 17.-18. ст. Тут зберігся замок, церкви, монастирські будівлі, площа Ринок, залишки оборонних стін. У місті, над поштовим відділенням, є певно, єдині в Україні атлант і коріатида, які своїм виглядом нагадують місцевих жителів.

Переїжджаємо велосипедом у Крехів, де в чудовому лісі, що належить до Яворівського національного парку, розташований давній монастир-фортеця св. Миколая (16-17 ст.). По дорозі у Глинському оглядаємо військове кладовище з часів 1-ої світової війни. Далі наш шлях пролягає по Національному парку "Росточчя" з унікальною флорою та фауною через Головний Європейський вододіл. Якщо Ви обмежені у часі чи уже стомились, можна повернутись до Львова через Лозино-Брюховичі (перша карта машруту). Якщо маєте можливість, то продовжуємо нашу мандрівку Національним парком до колишнього Янова (тепер Івано-Франкове). Там можна оглянути Янівське озеро, побачити оленів, козуль, лисиць різноманітне птаство на лісничівці. Там же є музей природи Росточчя. У самому Янові у парафіяльному римо-католицькому храмі Пресвятої Трійці знаходиться Чудотворна ікона Янівська Божої Матері Цариці Миру. Там також похоронена мати останнього польского короля Августа Понятовського. Далі відвідуємо Страдецький печерний монастир (11 ст.). Далі на вибір: повертаємоь на Львів серез Домажир, де відвідуємо парк ведмедів (друга карта машруту), або продовжуємо наш шлях до древнього містечка Городок (13 ст.), у якому збереглися числені старі церкви (15-18 ст.) та ратуша. В останньому випадку завершуємо наш маршрут у мальовничому Щирці, розташованому на однойменній річці. У місті оглядаємо оборонний костел св. Станіслава (15 ст.) та церкву св. Трійці (16 ст.) (третя карта машруту).

Для більшого комфорту виїзд та з'їзд з маршруту можливий також з використанням спеціально обладнаного мнінівена або навіть потягів.

При використанні громандського транспорту виїзд на маршрут зі Львова можливий потягом "Львів - Рава-Руська" (9.07), у Жовкві - 10.30. Це третій варіант маршруту.

Тоді:

Початок маршруту: м. Жовква, залізничний вокзал

Довжина маршруту: 90 км

Тривалість маршруту: 1 день

Кінець маршруту: м. Щирець, залізничний вокзал

Повернення до Львова можливе потягом "Мукачеве - Львів" (21.46), у Львові - 22.13.

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших велоекскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g