Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Велоекскурсії по Росточчю

Заповідними шляхами Львівщини

Це один з найпопулярніших напрямків для велосипедистів по Львівщині. Історія та природа, свіже повітря та кришталево-чиста вода супроводжуватимуть нас упродовж цілого маршруту. Можливі кілька варіантів виконання таких маршрутів. Добратись до Жовкви можна б було на велосипеді по трасі Львів-Рава-Руська, але там багато автомобільного транспорту, тому зробимо це через Брюховичі - Рокитне - Мокротин, правда це буде переїзд по грунтових дорогах та стежках Росточчя. Продовжується екскурсія у колишньому ідеальному королівському місті-фортеці Жовква, яке володіє найбільшою в області (після Львова) кількістю пам’яток 17.-18. ст. Тут зберігся замок, церкви, монастирські будівлі, площа Ринок, залишки оборонних стін. У місті, над поштовим відділенням, є певно, єдині в Україні атлант і коріатида, які своїм виглядом нагадують місцевих жителів.

Переїжджаємо велосипедом у Крехів, де в чудовому лісі, що належить до Яворівського національного парку, розташований давній монастир-фортеця св. Миколая (16-17 ст.). По дорозі у Глинському оглядаємо військове кладовище з часів 1-ої світової війни. Далі наш шлях пролягає по Національному парку "Росточчя" з унікальною флорою та фауною через Головний Європейський вододіл. Якщо Ви обмежені у часі чи уже стомились, можна повернутись до Львова через Лозино-Брюховичі (перша карта машруту). Якщо маєте можливість, то продовжуємо нашу мандрівку Національним парком до колишнього Янова (тепер Івано-Франкове). Там можна оглянути Янівське озеро, побачити оленів, козуль, лисиць різноманітне птаство на лісничівці. Там же є музей природи Росточчя. У самому Янові у парафіяльному римо-католицькому храмі Пресвятої Трійці знаходиться Чудотворна ікона Янівська Божої Матері Цариці Миру. Там також похоронена мати останнього польского короля Августа Понятовського. Далі відвідуємо Страдецький печерний монастир (11 ст.). Далі на вибір: повертаємоь на Львів серез Домажир, де відвідуємо парк ведмедів (друга карта машруту), або продовжуємо наш шлях до древнього містечка Городок (13 ст.), у якому збереглися числені старі церкви (15-18 ст.) та ратуша. В останньому випадку завершуємо наш маршрут у мальовничому Щирці, розташованому на однойменній річці. У місті оглядаємо оборонний костел св. Станіслава (15 ст.) та церкву св. Трійці (16 ст.) (третя карта машруту).

Виїзд та з'їзд з маршруту можливий також з використанням спеціально обладнаного мнінівена або потягів. При використанні громандського транспорту виїзд на маршрут зі Львова можливий потягом "Львів - Рава-Руська" (9.07), у Жовкві - 10.30.

Початок маршруту: м. Жовква, залізничний вокзал

Довжина маршруту: 90 км

Тривалість маршруту: 1 день

Кінець маршруту: м. Щирець, залізничний вокзал

Повернення до Львова можливе потягом "Мукачеве - Львів" (21.46), у Львові - 22.13.

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших велоекскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g