Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

У заповідний Жовківський край

Жовква - Крехів - Страдч
(в групі та індивідуально)

Колишнє королівське місто-фортеця Жовква, а тепер затишний районний центр, володіє найбільшою в області (після Львова) кількістю архітектурних пам’яток 17.-18. століть. Починається мандрівка Жовквою від затишної дерев'яної церкви Св. Трійці з унікальним різьбленим іконостасом. Ви прогуляєтесь давніми, вимощеними ще у королівські часи, тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, де поховано представників трьох могутніх середньовічних родів: Жолкевських, Собеських та Даниловичів, церкву Різдва Христового, де за переказами відбулося хрещення Богдана Хмельницького, потужну оборонну синагогу у єврейському кварталі, одну з найбільших у Європі, ну і звичайно ж, королівський замок з вражаючими оборонними укріпленнями. А ще глибше проникнутися середньовічним настроєм Вам допоможе справжній лицарський обід у затишному ресторанчику на унікальному жовківському підсінні.

Поряд з Жовквою у Крехові в чудовому лісі, що належить до Яворівського національного парку, розташований давній монастир оборонного типу Св. Миколая (16-17 ст.)., заснований вихідцями з Києво-Печерської лаври. Його відвІдували багато видатних людей, серед яких були і гетьмани України Хмельницький, Дорошенко, Мазепа, а також московський цар Петро І. Зі святинь у монастирі досі зберігається чудотворна ікона Св. Миколая, привезена ще засновниками монастиря, ігуменом Іоілем та Сильвестром, та чудотворний образ Божої Матері Верхратської. При бажанн,і за відповідної погоди, робимо пішу мандрівку серед надзвичайно мальовничих пагорбів порослого лісом Розточчя до джерела з цілющою водою та древнього скельного монастиря на горі Тимоша. Скелі, яким понад 80 млн. років служили першим притулком для двох київських монахів, Іоіля та Сильвестра, які примандрували до Галичини у 1595 році. Збереглися келійна та церковна печери, які можна відвідати. У церковній печері Служби Божі проводять і у наш час.

Тривалість групової екскурсії складає 7 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсія виконується щодня.

Групові екскурсії виконуються українською мовою.

Екскурсії іншими мовами (російською, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) виконуються індивідуально.

Про організацію індивідуальної екскурсії

Індивідуальні екскурсії по маршруту виконуються на комфортабельних мікроавтобусах "Опель-Віваро" або на іншому транспорті з розділу Автоекскурсії. Оплата роботи гіда-водія погодинна. Вартість екскурсійного обслуговування українською мовою можна побачити в розділі Ціни. Екскурсія іншими мовами (російською англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) виконується за договірною ціною.

Якщо Ви замовляєте екскурсію індивідуально, то, за бажанням, повертаємось до Львова іншим шляхом, через заповідник "Розточчя", де зможемо також зупинитись біля великого Янівського озера, де у XV—XVIIІ ст. проводили свій вільний час польські королі, та відвідати парк з оленями та різними видами місцевих птахів. Тут же розташовано музей природи. Лише кілька кілометрів далі знаходиться унікальний Страдецький печерний монастир, який можна відвідати. Початки його заснування сягають 11 ст. Тоді цю порослу лісом місцевість облюбували кілька мандрівних монахів. Вони видовбали у камені-пісковику печерний монастир, де проводили аскетичне життя у молитві й пості. Страдецька печерська церква - чи не єдина в Західній Україні пам'ятка християнства, яка зберегла до 21 ст. свій давній вигляд таким, як за прадавніх часів, коли була монашим помешканням. Це вирубаний у широкому кам'янистому пагорбі підземний коридор довжиною близько 200 м із кількома боковими відгалуженнями. У стінах ходів видно видовбані ніші. Це монаші келії. Власне тут, глибоко під землею, людина відчуває себе так, як наші предки тисячу років тому, ніби нічого й не змінилось, лише електричне світло є на початку печери. Далі ж - тільки зі свічками чи ліхтариками. Тому не забудьте прихопити їх зі собою! Після відвідин печерного монастиря, при бажанні, відвідуємо також спеціально організований притулок для ведмедів в околицях села Домажир, де можна буде побачити поведінку цих тварин у природніх умовах.

Тривалість індивідуальної екскурсії в залежності від Ваших побажань може коливатись від 3 (лише огляд Жовкви) до 8 (повна екскурсія з усіма об'єктами та обідом на маршруті) год.

Екскурсія виконується щодня.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g