Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Карпатськими шляхами Івана Франка

Дрогобич -Нагуєвичі/Трускавець - Борислав,
Східниця - Тустань - водоспад Кам'янка - Стрий

Перша зупинка у древньому галицькому місті Дрогобичі, де оглядаємо пам'ятник Юрію Дрогобичу, першому доктору медицини у Центральній Європі, костел Св. Варфоломія (1392 р.), дерев'яні храми 15-16 ст.: св. Юрія та Воздвиження Чесного Хреста з унікальними настінними розписами. За бажанням здійснюємо екскурсію на солеварний завод - соляну жупу (перша згадка про неї - 1250 р.) - найстаріше діюче підприємство України. Далі, на вибір, здійснюємо поїздку на Батьківщину Каменяра, у село Нагуєвичі, де оглядаємо садибу та музей Івана Франка, або ж відправляємось на прогулянку по найвідомішому бальнеологічному курорту України - Трускавцю.

Далі наш шлях пролягає через "Галицьку Пенсильванію" - міста Борислав та Східницю до літописної Тустані - унікальної пам'ятки давньоруської фортифікації. Фортеця, розташована у величезній природній скелі, була побудована як прикордонний і сторожовий пункт на торгівельному шляху, який вів через карпатські перевали. Повз овіяні легендами скелі, розташовані на фоні мальовничого пейзажу, проходить добре обладнана туристична стежка, яка потопає у чарівній гірській природі серед букових та змішаних лісів.

У Тустані, в залежності від погоди, можна пообідати у справжньому національному ресторанчику в самому центрі села чи на природі біля скель або (для тих, хто чується міцнішим) й на самих скелях. Тут подають різноманітні галицькі страви, а також печене на диму сало з картоплею та шашлики.

На завершення екскурсії відвідуємо один з наймальовничіших карпатських водоспадів - Кам'янку, який розташований у зламі масивних вертикальних скель. Його русло завалене великими кам’яними брилами. У теплу пору року у водоспаді можна покупатись. Холодна гірська вода має цілющі властивості. Вважається, що таке купання значно омоложує організм людини. Недалеко від водоспаду знаходиться ще одна пам’ятка природи – мертве гірське озеро Журавлине. За легендами його воду використовували для приготування різноманітних чудодійних трунків.

По дорозі до водоспаду побачимо ще кілька цікавих мостів над гірськими річками. По одному з них, підвісному канатному довжиною понад сотню метрів, можна буде навіть прогулятись, уявляючи себе героєм пригодницького фільму. Заїжджаємо у старовинне місто Стрий і оглядаємо найдревнішу споруду - костел Божої Матері (14 ст.). За наявності часу по дорозі до Львова відвідуємо широковідоме цілюще джерело у Раковці. Хоча вода у ньому дуже холодна, але має яскраво виражені оздоровлючі властивості. Ефект оздоровлення відчувається відразу.

Тривалість екскурсії у Тустань в залежності від Ваших побажань складає від 12 до 13 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсія у Тустань виконується щоденно.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 340.00 грн. з особи. Пільговий (дитячий) квиток - 290.00 грн.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g