Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Містика львівських підземель

Львів віддавна славиться своїми закладами, розташованими у під землею: крамничками, ресторанчиками, кав'ярнями та музеями. Звідки ж вони взялися? Саме час цієї екскурсії ви відвідаєте різноманітні підземні заклади міста Львова, дізнаєтесь про таємниці древніх чернечих орденів домініканців, єзуїтів та бернардинців, відвідаєте справжні винні та пивні погреби, послухаєте розповіді про лікувальні вина, які робили і навіть досі роблять у Львові.

Одне з найцікавіших, підземелля домініканського монастиря, розташоване на покритому містикою та загадковими історіями місці колишнього палацу князя Лева (XIIIст.) Тут і насправді можна відчути на себе дух древнього середньовіччя. Інше, підземелля ченців єзуїтів, що знаходиться в церкві свв. Петра і Павла (початок XVII ст.), захопить захопить вас не менше. Тут Ви дізнаєтесь не лише про життя, але й про традиції поховання ченців і, навіть, побачите справжню труну архієпископа Вижицького. Також довідаєтесь про дивного привида, який мандрує цими підземеллями вже кілька століть. У підземеллі бернардинського монастиря (XVIIст.) ви попадете в давні часи і дізнаєтесь про те, як і де ченці харчувались, де варили пиво і зберігали вина.

У аптеці-музеї ви не тільки зможете придбати справжнє лікувальне вино, а й довідаєтесь цікаві історії про фармацевтів, алхіміків та знахарок. Крім того в одному з тунелів Львова побачимо річку Полтву, яку ще в часи Австрії туди заховали. Помандруємо в копальню кави, в якій видобувають львівську каву і відчуємо себе на мить кавовими шахтарями...

 

Довідки та запис на екскурсії за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

 


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g