Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Літописні перли Прикарпаття

Старе-Село-Бібрка-П'ятничани,
Рогатин-Галич-Крилос-Івано-Франківськ

Маршрут літописними місцями Прикарпаття. Мандрівка по цьому маршруту дасть уявлення культові про обороні споруди, які будували наші предки від найдавніших часів. Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Починається екскурсія з відвідання одного з найцікавіших місць Львівщини - зі Старого Села, де оглянемо одну з найбільших фортець на території України, яка займає площу близько 2 га. Через ці місця колись проходив важливий торговий Волоській шлях, тому у Старому Селі для охорони від непроханих гостей в 1448 р. був споруджений дерев'яний замок, а у 16 ст. зведено кам'яні стіни. Остаточно завершено будівництво фортеці у 1654 р. Проте з початку 19 ст. фортеця почала занепадати і тепер вона слугує лише майданчиком для зйомок відокліпів та кінофільмів на її руїнах, а також для проведення різноманітних музичних фестивалів.

Мандруючи зі Старого Села, проїжджаємо через старовинне літописне містечко Бібрка. За містечком повертаємо на П'ятничани, де зберігся один з небагатьох дон-жонів 13 ст., чи як говорили колись про них на Русі - "стовпів". Це відома П'ятничанська вежа, у якій тепер відкрито музей. Поки не винайшли гармати такі муровані "стовпи" служили неприступними фортифікаційними спорудами для наших предків.

Після П'ятничан продовжуємо маршрут далі серед чудових краєвидів хребтів Подільської височини до міста Рогатина, яке відоме з кінця XII століття. Під час одного з нападів 1520 року татари захопили в полон рогатинську дівчину Настю Лісовську, яку з часом продали в гарем турецького султана Сулеймана ІІ (Прекрасного) під ім'ям Роксолана. З часом дівчина стала дружиною султана і отримала великий вплив на політику Туреччини в 20-50-х роках XVI століття. У центрі міста стоїть пам'ятник Роколані. Також оглядаємо перлина українського мистецтва XVIІ ст. - дерев'яну церкву Святого Духа. У церкві зберігається чудовий іконостас, створений 1650 року.

Наступна наша зупинка у літописному Галичі, перша згадка про який відноситься до 1140 року. Це місто в історії українських земель ставлять в один ряд із Києвом, адже Галич у XII—XIV століттях був столицею Галицького, а потім і Галицько-волинського князівств. Центр княжого Галича знаходився поблизу нинішнього села Крилос, яке ми відвідуємо під час екскурсії. Тут знаходилася головна святиня — Успенський собор, а також князеві і боярські палати, в яких тепер знаходиться «Музей історії давнього Галича». Відвідуємо монастир, князівське джерело, оглядаємо панораму давньогалицького поселення періоду X-XII століть, а також відвідуємо музей народної архітектури і побуту.

Остання наша зупинка - у місті Івано-Франківськ, яке було побудоване у XVІI ст. польським магнатом Андрієм Потоцьким, як "ідеальне місто Європи" у стилі Ренесанс і назване в честь його загиблого сина Станіславів. Це надзвичайно мальовниче місто, у якому в мало зміненому вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом і довколишньою Ринковою площею, бароковый єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі схожі на іграшкові будинки.

Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 12 год.

Екскурсія виконується щодня.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 340.00 грн. з особи. Пільговий (дитячий) квиток - 290.00 грн.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g