Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Екскурсія на Карпатський трамвай

До бурих ведмедів на вузькоколійці

Стрий - Моршин - Болехів - Гошів - Вигода

Захоплююча чотиригодинна мандрівка по Карпатських горах Вигодською вузькоколійною залізницею, заснованою 1898 р., ще за часів Австро-Угорської імперії, складає основну мету цієї шалено-цікавої екскурсії. Ширина колії "карпатського трамвайчика" складає 750 мм і є майже вдвічі меншою за традиційну європейську. Прямуючи серед зелені лісів у малесеньких вагончиках, які під час руху приємно похитуються, ми споглядатимемо на зачаровані гори і стрімкі річки, дивовижні залізничні мости і мальовничі каньони, а якщо пощастить, то побачимо й царя Карпатських гір - живого ведмедя. Це цілком реально, адже в районі пересування трамвайчика їх нараховують сімнадцять осіб.

Зайнявши місце у дрезині з м'якими авіаційними кріслами, в мініатюрному закритому вагончику з маленькими дерев'яними сидіннями, у кабріолеті (вагон з вікнами без скла), а у добру погоду навіть і лави у повністю відкритій платформі, для перевезення лісу, яку називають "льора" (рекомендую!!!), милуватимемось карпатськими краєвидами під супровід колоритного місцевого гіда. Під час залізничної подорожі у горах передбачено декілька зупинок.

Ми побачимо унікальне висяче болото "Ширковець" з трьохсотрічними карликовими соснами, вип'ємо мінеральної води з джерела «Горянка» з різким присмаком нафти, побуваємо і, за бажанням, пообідаємо на лікувальній базі, яка використовувалась для реабілітації радянських космонавтів. Під час однієї з зупинок, якщо дозволятиме погода, зможемо навіть покупатись у каскадах шалених Мізунських водоспадів. То ж не забувайте плавки і купальники!!!

Крім того у програмі відвідування древнього міста Стрий. Ми побачимо його найдавнішу величну споруду - костел Божої Матері (14 ст.). У Моршині просто з джерела скуштуємо, згідно досліджень медиків, кращу питну воду України, побуваємо на казково-гарній площі у Болехові та відвідаємо монастир Ікони Божої Матері - "Цариця Карпат" у Гошеві.

Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 10 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково. Індивідуальні екскурсії по маршруту виконуються на комфортабельних мікроавтобусах "Опель-Віваро" або на іншому транспорті з розділу Автоекскурсії. Тривалість екскурсії складає від 6 год. до 8 год. Оплата роботи гіда-водія погодинна. Проїзд у Карпатському Трамваї оплачується додатково.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g