Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Велоекскурсія замками «Малої підкови»

Це один з найдовших та найцікавіших одноденних веломаршрутів по Львівщині. Він проходить повз маловідомі для туристів середньовічні монастирі та замки, які доповнюють одне з рамен так званої "Золотої підкови Львівщини". Екскурсія може служити продовженням попередньої велоекскурсії "Від Підзамча до Старого Села", оскільки бере початок власне біля фортеці у Старому Селі. Вузькими звивистими, інколи заболоченими, особливо після дощів, шляхами що проходять через дуже мальовничу місцевість з неймовірною кількістю річок та ставків прямуємо до древнього містечка Бібрка, назва якого походить від великої кількості бобрів, які тут колись водились. У місті можна буде набрати у дорогу смачної води з артезіанської свердловини. У Бібрці оглядаємо площу Ринок, старовинні храми та давню каплицю, біля якої навіть колись призначав побачення ще юний тоді Іван Франко.

Дещо горбистою місцевістю, яка нагадує Карпати в мініатюрі, прямуємо до старовинного Свіржа, відомого з популярних кінострічок про героїв меча та кинжалу свїм замком заснованим ще у 15 ст. на березі чудового озера. Після Свіржа продовжуємо маршрут далі серед чудових краєвидів Гологорського хребта до містечка Поморяни з руїнами улюбленого замку короля Польщі Яна ІІІ Собеського. У містечку збереглася середньовічні ратуша, костел та дерев'яна церква з 17 ст. При бажанні, зробивши 15-и кілометровий гак можна буде зазирнути до найбільшого в Галичині Унівського монастиря Успіння Божої Матері. Його засновано ще 1400 р. Дмитром Лагодовським, надгробок якого можна побачити у самому монастирі. Завершуємо нашу екскурсію у місті Золочів з замком (17 ст.), середньовічними церквами та костелами, оборонним двором з 14 ст.

Екскурсія українською або російською мовою виконується з використанням громадського транспорту або спеціально обладнаного для перевезення велосипедистів мінівена.

Вартість такої екскурсії для групи до 5-ти осіб складає 550.00 грн. (громадський транспорт) або 1600.00 грн (мінівен)

Екскурсія іншими мовами (англійською, німецькою, польською, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводиться для груп до 5-ти осіб в основному з використанням мінівена. Її вартість складає 2300.00 грн. В окремих випадках можливе також проведення екскурсій і з використанням громадського транспорту. Тоді ціну можна узгодити додатково.

При використанні громандського транспорту виїзд на маршрут зі Львова можливий потягом "Львів - Ходорів" (9.08), у Старому Селі - 10.04.

Початок маршруту: с. Старе Село, залізнична станція

Довжина маршруту: 110 км

Тривалість маршруту: 1 день

Кінець маршруту: м. Золочів, залізничний вокзал

Повернення до Львова можливе потягом "Тернопіль - Львів" (17.43 або 22.04), у Львові - 19.30 або 23.44.

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших велоекскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g