Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Корона Волині та Західного Поділля:
Почаїв-Кременець-Вишневець-Збараж

Дуже цікава одноденна екскурсія, яку ще називають "Золоте кільце Тернопілля". При наявності часу і бажання маршрут зручно комбінується з популярним маршрутом екскурсії середньовічними фортецями та замками Львівщини "Золота підкова" і перетворюється у кількаденний. Напрямок руху по маршруту можна змінювати.

Шлях пролягає через Почаїв з відомою на весь світ святинею - відбитком у камені стопи Божої Матері, над якою зведено один з найбільших православних монастирів світу - Почаївську Лавру. Багато чудес ставалось і доси стається тут. Чудотворна ікона Божої Матері Почаївська, джерело із цілющою водою, яке витікає прямо з відбитку стопи Божої Матері, нетлінні мощі свв. Іова та Амфілохія Почаївських - ось далеко не повний перелік святинь цього величного монастиря.

Далі - до міста Кременець, батьківщини відомого польського поета - Юліуша Словацького. Цей багатий на історію та культові споруди районний центр володіє унікальними краєвидами і недаремно носить титул "Перлини Подільської Корони". Крім великої архітектурної спадщини у місті збереглись також три старовинні некрополі: козацьке, польське та єврейське кладовища. У Кременці можна пообідати в одному з затишних ресторанчиків в самому центрі міста. Вартість обіду з трьох страв складає 25 - 40 грн. на особу.

Наш шлях продовжується до міста Вишневець з його романтичним палацом, який називають "маленьким Версалем". Розкинувшись у мальовничій місцевості у верхів'ї ріки Горинь це містечко волею долі стало відомим далеко за своїми межами пам'ятками давньої старовини, багатою історією на події та імена визначних людей. Родове гніздо знатних князів Вишневецьких та графів Мнішків не раз служило місцем ділових зустрічей європейських монархів. У палаці відкрито історичний музей.

Далі - у Збараж, де оглядаємо одну з наймогутніших фортець на Поділлі. Власне тут 30 червня 1649 р. відбулась одна з найвідоміших в історії битв козаків Богдана Хмельницького проти польського війська, яким керував Ярема Вишневецький. А тепер у ренесансному замковому палаці та казематах організовано виставкові зали з давнім іконописом, культовою та народною скульптурою, зброєю. Для огляду доступні також великі підземелля замку.

Після огляду музею у Збаразькому замку, на шляху до Львова, робимо ще зупинку у Зборові. Тут під величезним курганом покоїться прах запорожців, полеглих 1649 року у битві з військами польського короля Яна Казимира. У місті діє музей «Зборівська битва».

Тривалість одноденної екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 12 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 390.00 грн. з особи. Пільговий (дитячий) квиток - 340.00 грн.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g